Hakkımda | Doç. Dr. Numan Baydilli
 

We Are World-Leading Cardiologists

Specializing in the diagnosis, treatment and monitoring of heart disorders

Doç. Dr. Numan BAYDİLLİ

Erişkin Üroloji ve Çocuk Ürolojisi

1984 yılında Kayseri’de doğan Dr. Numan BAYDİLLİ, Tıp Fakültesi eğitimini Erciyes Üniversitesi’nde 2007 yılında tamamlamıştır.

2007-2013 yılları arasında Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Ana Bilim Dalı’nda Üroloji ihtisasını tamamlamıştır. Devlet Hizmet Yükümlüğü görevini 2013-2016 yıllarında arasında Kahramanmaraş-Dr. Süreyya Adanalı Göksun İlçe Devlet Hastanesi’nde tamamlamıştır. 2016 yılında Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Ana Bilim Dalı’na öğretim görevlisi olarak göreve başlamıştır. 2017-2020 yılları arasında Yardımcı Doçent doktor olarak çalışmış ve 2020 yılında Doçent Doktor unvanı kazanmıştır. 2022 yılı itibari ile Üniversiteler Arası Kurul (ÜAK) tarafından düzenlenen doçentlik sözlü sınavını da başarı ile geçen Dr. Baydilli aynı bölümde doçent kadrosuna atanmıştır. Temmuz 2022 tarihi itibari ile görevine Üroloji Ana Bilim Dalı Başkanı ve Çocuk Üroloji Bilim Dalı Başkanı olarak devam etmektedir.

2017 yılında Avrupa Ürolojisi Yeterlilik Sertifikası (Fellow of European Board of Urology) ünvanını almaya hak kazanmıştır. 2019 yılında İstanbul’da ICS ONAYLI Bristol Ürodinami kursuna katılmış ve yapılan sınavda başarılı olarak Bristol Ürodinami Sertifikası’nı (Bristol Certificate In Urodynamics Course) almıştır.

Operasyon | Numan Baydilli - Hizmetler - Hakkımda
Sertifika | Numan Baydilli - Hakkımda
Sertifika | Numan Baydilli - Hakkımda
Sertifika | Numan Baydilli - Hakkımda
Sertifika | Numan Baydilli - Hakkımda
Sertifika | Numan Baydilli - Hakkımda
Sertifika | Numan Baydilli - Hakkımda
Sertifika | Numan Baydilli - Hakkımda
Sertifika | Numan Baydilli - Hakkımda
Sertifika | Numan Baydilli - Hakkımda
Sertifika | Numan Baydilli - Hakkımda
Sertifika | Numan Baydilli - Hakkımda
Numan Baydilli | Numan Baydilli - Hakkımda

Uluslararası indeksli dergilerde yayınlanmış 60’ı aşkın makalesi, Pubmed veri tabanında 40I aşkın çalışması ve bu çalışmaların 120’nin üzerinde atıfı bulunmaktadır. Ulusal ve uluslararası 45’i aşkın kongre, seminer ve bilimsel toplantılara katılmış ve konuşmacı olarak da bu toplantılarda yer almıştır. Hem erişkin hem de çocuk ürolojisi alanında sayısız ameliyatı başarı ile tamamlamıştır.

2019 yılında Erciyes Üniversitesi Sağlık bilimleri Enstitüsünde Kök Hücre Bilimleri doktora programına başlamış ve bütün teorik dersleri 3 yıl içinde başarı ile alarak yeterlilik sınavına girmeye hak kazanmıştır.

2022 yılında Dünyanın Üroloji alanında en prestijli topluluklarından olan Avrupa Üroloji Derneği Çocuk Ürolojisi çalışma grubunun (EAU-Young Academic Urologist-Working Group Paediatric Urology) Pediatrik Üroloji alanında oluşturulan çalışma grubuna kabul edilmiştir. Bu sayede çocuk üroloji alalındaki akademik faaliyetlerini Avrupa’daki meslektaşları ile birlikte yürütme fırsatı yakalamış ve aynı zamanda ve en önemlisi ülkemizi de bu alanda temsil etme imkânı olmuştur.

Dr. Baydilli, evli ve bir çocuk babasıdır.

Our Cardiology Team

Delivering world class cardiology care

Görüşleriniz

Hastalarımızın Tedavi Sonrası Görüşleri
Numan Beye ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum uzun zamandır çektiğim prostat sorunum doktorumun tedavisiyle sonuç buldy çok rahatladım çok teşekkür ederim herkese tavsiye ediyorum.
ke...tDoktor Takvimi
Bende Numan hocama böbrek taşı şikayeti ile gittim.Agrilarim çok fazlaydı hastalıkla ilgili ne sorduysam çok açıklayıcı ve net bilgiler verdi çok ilgi ve alaka kıliydi.yaptigi tedaviyle ve verdiği ilaçlarla çok rahatladım.bobrek tasimi düşürdüm.Beni bunu ağrıdan kurtardığı için hocama çok teşekkür ediyorum.Allah razı olsun
a....nDoktor Takvimi
8 Yaşındaki kızımın 2.2 cm büyüklüğündeki böbrek taşı için Numan Beye başvurmuştuk. Ameliyat öncesinde yaptığı ayrıntılı açıklamalar bizi çok rahatlattı, nezaman arasak ya da msj atsak anında dönüş yaptı, ne yapmamız konusunda sürekli bilgilendir kendisinde Allah razı olsun.
ha...Doktor Takvimi
Varikosel ameliyatım için Numan Bey yardımcı oldu. Ameliyattan sonra herhangi bir şikayetim olmadı. İlgi Alakasından dolayı kendisine çok teşekkür ederim Kafama takılan sorularda gerek telefon ile gerek yüz yüze irtibata geçerek bana yardımcı oldu. Numan Bey sayesinde gayet olumlu sonuçlar aldım. Kendisinden çok memnun kaldım. Herkese de tavsiye edebilirim. Her şey için teşekkür ederim Allah razı olsun
mu...nDoktor Takvimi