+90 535 786 02 65
dr_numan38@hotmail.com

Gizlilik Politikası

Son Güncelleme Tarihi: 31-Eki-2023 Yürürlük Tarihi 31-Eki-2023

Bu Gizlilik Politikası, aşağıdakilerin politikalarını açıklar: Doç.Dr. Numan BAYDİLLİ, Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığı 38039 Talas / KAYSERİ, Kayseri 38000, Türkiye e-posta: info@numanbaydilli.com, Telefon: 0 352 207 6666 koleksiyonda, Topladığımız bilgilerinizin kullanımı ve ifşası Web sitemizi kullandığınızda ( https://numanbaydilli.com ). (“Hizmet”). Erişerek veya kullanarak bu Hizmet, toplama, kullanma ve Bilgilerinizin buna uygun olarak açıklanması Gizlilik Politikası. Buna rıza göstermiyorsanız, lütfen Hizmete erişmeyin veya Hizmeti kullanmayın.

Bu Gizlilik Politikasını herhangi bir zamanda değiştirebiliriz. size herhangi bir ön bildirimde bulunacak ve revize edilmiş Hizmete İlişkin Gizlilik Politikası. Revize edilmiş Politika tarihinden itibaren 180 gün geçerli olmalıdır. revize edilmiş Politika Hizmette yayınlanır ve Bu süreden sonra Hizmete erişmeye veya Hizmeti kullanmaya devam etmek revize edilmiş Gizliliği kabul ettiğiniz anlamına gelecektir Politika. Bu nedenle periyodik olarak şunları yapmanızı öneririz: Bu sayfayı gözden geçirin.

 1. BILGILERINIZI NASIL KULLANIYORUZ:

  Topladığımız bilgileri kullanacağız aşağıdaki amaçlar için sizin hakkınızda:

  1. Görüşler
  2. Destek
  3. Site koruması
  4. Kullanıcıdan kullanıcıya yorumlar

  Bilgilerinizi başka herhangi bir amaç için kullanmak istersek amaç, sizden onay isteyeceğiz ve bilgilerinizi yalnızca rıza ve daha sonra, yalnızca amaç(lar) için yapmamız gerekmedikçe onay veren aksi takdirde kanunen.

 2. HAKLARINIZ:

  Geçerli olan yasaya bağlı olarak, erişme ve düzeltme veya silme hakkı kişisel verilerinizin bir kopyasını almak veya kişisel verilerinizin bir kopyasını almak veri, kısıtlama veya aktif itiraz verilerinizin işlenmesi, paylaşmamızı isteyin (PORT) kişisel bilgilerinizi başka bir kuruluşa, bize verdiğiniz herhangi bir onayı geri çekmek verilerinizi işlemek, şikayette bulunma hakkı yasal bir yetki ve bu tür diğer haklarla yürürlükteki yasalar kapsamında ilgili olabileceği gibi. Hedef Bu hakları kullanmak için bize şu adresten yazabilirsiniz: info@numanbaydilli.com. Size cevap vereceğiz yürürlükteki yasalara uygun olarak talepte bulunun.

  Doğrudan pazarlamayı devre dışı bırakabilirsiniz iletişimler veya gerçekleştirdiğimiz profil oluşturma adresinden bize yazarak pazarlama amaçları info@numanbaydilli.com.

  Toplamamıza izin vermiyorsanız bunu unutmayın veya gerekli kişisel bilgileri işlemek veya için aynı şeyi işleme iznini geri çekmek gerekli amaçlara erişemeyebilirsiniz veya bilgilerinizin kullanıldığı hizmetleri kullanmak arandı.

 3. ÇEREZLER VB.

  Bunları nasıl kullandığımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için ve bu izlemeyle ilgili seçimleriniz teknolojiler için lütfen Çerez Politikamıza bakın.

 4. GÜVENLIK:

  Bilgilerinizin güvenliği aşağıdakiler için önemlidir: Biz ve biz makul güvenlik önlemleri kullanacağız kaybı, kötüye kullanımı veya yetkisiz kullanımı önlemek için Bilgilerinizin, kontrol. Ancak, doğal riskler göz önüne alındığında, biz mutlak güvenliği garanti edemez ve Sonuç olarak, Bize ilettiğiniz tüm bilgilerin güvenliği Ve bunu kendi sorumluluğunuzda yaparsınız.

 5. ŞIKAYET / VERI KORUMA GÖREVLISI:

  Hakkında herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa Mevcut bilgilerinizin işlenmesi bizimle, Şikayet Görevlimize şu adresten e-posta gönderebilirsiniz: Doç.Dr. Numan BAYDİLLİ, Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığı 38039 Talas / KAYSERİ, E-posta: info@numanbaydilli.com. Endişelerinizi yürürlükteki yasalara uygun olarak ele alacağız.